Наукові гуртки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата проведення: 4 жовтня 2023 р. – 30 червня 2024 р.

Контактна особа: науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Місце проведення: бульвар Ігоря Шамо, 18/2 каб. 310

Студенти спеціальності 231 Соціальна робота!  Увага!

Розпочинає роботу наукова студія «Соціальний експериментаріум» за адресою:  бульвар Ігоря Шамо, 18/2 каб. 310.

Наукова студія «Соціальний експериментаріум» пропонує учасникам  унікальну можливість долучитись до реалізації наукових досліджень.  «Соціальний експериментаріум» – це простір для обговорення найбільш актуальних та важливих соціальних проблем; можливість знайти підтримку для розвитку власних ідей, поділитися кращими розробками та досвідом підготовки та захисту наукової роботи.

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи запрошує Вас приєднатися до діяльності наступних наукових гуртків: