Семінар «Розвиток системи надання соціальних послуг» (24.02.23)

24 лютого 2023 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності «Соціальна робота», освітніх програм «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» а також гарантка освітньої програми «Соціальна педагогіка» – Тетяна СПІРІНА, доцентка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидатка педагогічних наук та гарант освітньої програми «Соціальна робота» – Вадим ЛЮТИЙ, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук взяли участь у семінарі «Розвиток системи надання соціальних послуг».

24.02.23 Семінар Розвиток системи Фото 1

Семінар організували та провели: Тетяна ДРУЖЧЕНКО, координаторка проєкту «Спільно. Соціальні послуги» від Громадської організації «Соціальна синергія»; Світлана КОЛЕСНІКОВА, директорка Інклюзивно-ресурсного центру м. Сіверськ; Руслан ГОРЧИНСЬКИЙ, заступник директора Київського міського центру сім’ї «Родинний дім», майстер соціальної роботи, випускник спеціальності 231 Соціальна робота.

24.02.23 Семінар Розвиток системи Фото 2

На семінарі були розглянуті такі важливі та актуальні питання:

• підготовка фахівців з ведення випадку;
  • налагодження міжвідомчої взаємодії між структурами/підрозділами у громаді;
  • допомога у розробці та бюджетуванні соціальних послуг;
  • навчання інструментам комунікації задля соціальних змін та формування попиту на соціальні послуги;
  • документування кращих практик, розробка рекомендацій щодо інклюзивних соціальних послуг на рівні громади.

24.02.23 Семінар Розвиток системи Фото 3 1

Зокрема, Тетяна ДРУЖЧЕНКО, наголосила, що проєкт «Спільно. Соціальні послуги» має чотири компоненти, які разом сприятимуть соціальному благополуччю і захисту сімей із дітьми у громадах України: соціальні послуги; інклюзивна та якісна дошкільна і шкільна освіта; молодіжна участь; чиста вода та гігієна.

24.02.23 Семінар Розвиток системи Фото 3 1