Онлайн-зустрічі на теми: «Гендер і ми: чому люди б'ються за ролі?» та «Одні (не) вдома: досвід української молоді у перебуванні за кордоном» в рамках реалізації заходів для громади м. Києва (23.12.2022, 26.12.2022)

23 та 26 грудня  2022 року у рамках співпраці кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та громадської організації «Підлітки України» було проведено серію заходів для молоді.

23.12.2022 26.12.2022 Онлайн зустрічі Фото 1

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна адвокація» Ірина ЗАЯРНЮК за підтримки та наснаження викладачки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Світлани САПІГИ, модерувала зустрічі з молоддю на тему «Гендер і ми: чому люди б’ються за ролі?» та «Одні (не) вдома: досвід української молоді у перебуванні за кордоном».

23.12.2022 26.12.2022 Онлайн зустрічі Фото 2

Студентка мала змогу поділитись з  підлітками та молодими людьми ґрунтовними теоретичними знаннями, здобутими під час навчання в Київському університету імені Бориса Грінченка та програми обміну у Остравському Університеті (Чехія), які в свою чергу були проілюстровані цікавими життєвими прикладами з її досвіду роботи у якості комунікаційниці Громадської організації «Ла Страда-Україна».
Аудиторія під час заходів була активною та долучалась до обговорень. Захід отримав позитивні відгуки, а спікерка ідеї для подальшої співпраці.

23.12.2022 26.12.2022 Онлайн зустрічі Фото 3

Відгук Ірини ЗАЯРНЮК про заходи: «Вдячна за можливість створення довірливого простору для обговорення й поширення важливих тем. Якщо перший захід був презентацією та змогою поділитись знаннями на тему, то другий – кімнатою для неосудливого обговорення складнощів й часом травматичного досвіду. Вдячна за довіру кафедрі й організації, учасникам зустрічі і рада була плідно провести спільний цінний час».

23.12.2022 26.12.2022 Онлайн зустрічі Фото 4

Надихаємось цим досвідом та плануємо подальші активності у співпраці з нашими партнерами.

OON 05 min