Мобільність в межах програми Еразмус+ в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Варшава, Польща)

У період з  24 по 28 квітня 2023 року доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи спільно з колегами з Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Наталія Клішевич  брала участь в програмі ЕРАЗМУС+ з викладацької мобільності в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (Варшава, Польща).  Під час мобільності  обговорили можливості розширення та поглиблення співпраці, ознайомилися з матеріально-технічною базою Академії, прочитали лекції.

Польща

Польща2

З ректоркою Академії Барборою Марцинковською, директоркою Інституту  спеціальної педагогіки Євою Кулешою, доценткою Євою Більською обговорили спільні проєкти з підготовки фахівців, питання обміну студентів та викладачів. Під час мобільності відвідали спеціальні заклади з інклюзивним навчанням м. Варшави: Варшавський навчально-виховний ревалідаційний центр та  школу № 323 з інклюзивним навчанням.

Польща3