Про кафедру психології особистості та соціальних практик

IMG 1795

 

Шановні студенти та студентки! 
Колектив кафедри психології особистості
та соціальних практик радо вітає ваш вибір наших освітніх програм з
підготовки бакалаврів та магістрів психології! Ми переконані, що наша
спільна подорож у  сучасні доробки психологічної науки та практики
буде для вас початком омріяного професійного шляху. 
...Працюємо разом відповідально,
навчаємось осмислено та креативно,
практикуємо безпечно та рефлексивно...

 

Кафедра є випусковою для галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки, спеціальності 053 Психологія:
- першого (бакалаврського) рівня - освітньо-професійна програма 053.00.03 Психологія бізнесу та управління й освітньо-професійна програма 053.00.07 Соціальна психологія);
- другого (магістерського) рівня - освітньо-професійна програма 053.00.05 Екстремальна та кризова психологія й освітньо-професійна програма 053.00.06 Сімейна психологія.


На базі кафедри здійснюється підготовка для здобувачів третього (освітнього-наукового) рівня «Доктора філософії» та наукового рівня «Доктора наук» зі спеціальності 053 Психологія.
Кафедра має потужний професорсько-викладацький склад. На ній працюють 3 доктори наук (3 професора) з психології, 8 кандидатів наук (7 доцентів, 1 старший науковий співробітник), 3 старших викладачі та 2 викладачі кафедри.


Викладачі кафедри забезпечують фахову підготовку та викладання курсів, спецкурсів психологічного профілю для студентів, що навчаються за іншими спеціальностями в Університеті.
Навчальні дисципліни мають прикладне спрямування, а програми дисциплін передбачають значну кількість практико-орієнтованих, групових та творчих завдань з обов’язковими елементами проєктної роботи та роботи з кейсами.


Наукова діяльність кафедри концентрується навколо проблем взаємозв’язку та взаємовпливу особистості та соціуму. Наукова тема кафедри: «Психологія конструктивної поведінки особистості у трансформаціях суспільних відносин», в якій інтегруються дослідницькі напрями психології особистості, поведінкових особливостей в кризових та змінних умовах суспільства, психологічної та інформаційно-психологічної безпеки особистості, професійної рефлексії особистості та становленням професійного образу Я, а також емоційним інтелектом та його розвитком, лідерськими компетентностями, психологією формування особистісних стереотипів та становленням особистості фахівця в умовах фахового навчання.

Звіт завідувача кафедри за 2020 - 2021 рік - посилання

План роботи кафедри на 2022 рік  - посилання

Звіт завідувача кафедри за 2021 - 2022 рік - посилання

План роботи кафедри на 2023 рік - посилання

Звіт завідувача кафедри 2022-2023 рік - посилання

План роботи кафедри на 2024 рік - посилання