Антикорупційні заходи

Закон України "Про запобігання корупції"

Шановні співробітники, студенти, аспіранти, докторанти, слухачі!

Щоб запобігти корупції в Університеті кожен з нас зобов’язаний:

1. Не вчиняти та не брати участі у вчиненні корупційних правопорушень.

2. Утримуватися від поведінки, яка може бути розціненою як готовність вчинити корупційне правопорушення.

3. Невідкладно інформувати особу, відповідальну за запобігання корупції в Університеті або директора інституту/декана факультету, ректора про випадки підбурення до вчинення корупційного правопорушення, пов’язаного з діяльністю Університету.

4. Невідкладно інформувати особу, відповідальну за запобігання корупції в Університеті або директора інституту/декана факультету, ректора про випадки вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень співробітниками Університету.

5. Невідкладно інформувати особу, відповідальну за запобігання корупції в Університеті або директора інституту/декана факультету, ректора про виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів.


Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у Київському університеті імені Бориса Грінченка – Даценко Юлія Олександрівна, радник ректора з правових та кадрових питань, призначена згідно з наказом від 07.08.2015 р. № 324.

Інформація про прояви корупції в Київському університеті імені Бориса Грінченка може бути повідомлена:

  • електронним листом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • письмово за адресою: 04053, Україна, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2