«Наукова цукерня - 2023» Тренінг «Академічна доброчесність у діяльності майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери» (15.05.23)

15 травня 2023 року пройшов тренінг "Академічна доброчесність у діяльності майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери" у межах "Наукової цукерні - 2023" до Фестивалю Науки – 2023.

Спікер зустрічі – Дана Сопова, магістр спеціальності «Соціальна педагогіка», доктор філософії, викладач циклової комісії з педагогічної освіти Фахового коледжу «Універсум»

Модератор зустрічі – Анастасія Котелевець, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, аспірантка спеціальності «Соціальна робота»

ntФото 1

ntФото 2

Зустріч об’єднала студентів різних кафедр та підрозділів Університету Грінченка, також були представники Фахового коледжу «Універсум» та гості з інших закладів освіти.

Зокрема, на зустрічі були присутні  Ірина Музиченко, кандидат психологічних наук, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, гаранти освітньо-професійних програм: «Соціальна робота» ‑ Вадим Лютий, кандидат педагогічних наук, доцент, «Соціальна педагогіка» ‑ Тетяна Спіріна, кандидат педагогічних наук, доцент.  Викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Аліна Дуля та доцент кафедри Ольга Швед.

У зустрічі взяли участь студенти другого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 Соціальна робота  освітніх програм «Соціальна адвокація», «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» , а також студенти освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

ntФото 3

ntФото 4

На зустрічі було детально розглянуті питання розглянуто, що таке навмисний та ненавмисний плагіат, документи,які регламентують етичний науковий вимір.

ntФото 5

ntФото 6

ntФото 7

Також були розглянуті 5 видів плагіату, які виділяє Кен К. Вонг.
Наприкінці слухачі дякували за такий цікавий та актуальний матеріал щодо питань академічної доброчесності.

ntФото 8

ntФото 9