Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету

Конференція Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

Інтерактивний семінар «Академічна доброчесність в наукових дослідженнях»

Науковий онлайн-семінар "Академічна доброчесність дослідника в соціальній сфері"

«Наукова цукерня - 2023» Тренінг «Академічна доброчесність у діяльності майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери» (15.05.23)

Голова Наукового товариства Інституту людини:

acherkasova

ЧЕРКАСОВА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА

Аспірантка 1 року навчання спеціальності 053 «Психологія», викладач кафедри практичної психології

Заступник голови Наукового товариства Інституту людини:

dyatskov

ЯЦКОВ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ

Студент 3 курсу спеціальності 053 "Психологія", освітня програма "Практична психологія"

Секретар Наукового товариства Інституту людини:

dkulyk

КУЛИК ДАР'Я ВІТАЛІЇВНА

Анастасія Михайлівна КОТЕЛЕВЕЦЬ Котелевець А Контактна інформація

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, аспірантка 4 курсу спеціальності «Соціальна робота»

Заступник голови

Олександр Васильович ІВАСКЕВИЧ

Іваскевич О

Контактна інформація

Викладач кафедри психології особистості та соціальних практик, аспірант 2 курсу спеціальності «Психологія»

Юлія Володимирівна НЕЧВАЛЬ

Нечваль Юjpg Контактна інформація

Магістрантка І року навчання, освітньої програми «Логопедія» кафедри спеціальної та інклюзивної освіти