Студентська науково-практична конференція «Перші кроки у науку» 22.05.2019

22 травня 2019 року в Інституті людини Київського Університету імені Бориса Грінченка відбулась щорічна студентська науково-практична конференції «Перші кроки у науку».

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Клішевич Наталія Анатоліївна, директор Інституту людини, кандидат педагогічних наук, доцент. Вона презентувала успіхи і здобутки студентів Інституту людини за 2018/2019 навчальний рік, а також відзначила грамотами і подяками.

pershi kroky u nauku 22 05 19 1

Цього року на пленарному засіданні учасники конференції мали можливість почути доповіді учасників міжнародного проекту, переможців наукових конкурсів, олімпіад:

• «Проект «Соціальна робота у порівнянні» Інституту людини та Університету Кельну (Німеччина) за фінансової підтримки програми MeetUp! Німецькоукраїнські молодіжні зустрічі фонду «Пам‘ять. Відповідальність. Майбутнє» (Павлюк Роман Олександрович, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора Інституту людини з науковометодичної та навчальної роботи; Луценко Юлія, Ковальчук Ольга, студенти ІІІ курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Інституту людини);
  • «Взаємозв'язок життєстійкості та самоактуалізації студентів-психологів» (Овдієнко Анна Іванівна, студентка 4 курсу спеціальності «Практична психологія»);
  • «LANGUAGE COACH» – інструмент формування та розвитку кроскультурної компетентності» (Сердюк Людмила Михайлівна, магістр спеціальності «Психологія» Київського університету імені Бориса Грінченка);
  • «Покращення якості комунікації: логопедичний аспект» (Іпатенко Катерина, Онищук Ірина, Суховець Наталія, Шкроба Дарина, студенти 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта»).

Модерували захід Попова Альона Олексіївна, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини та Зінченко Аліна Сергіївна, її заступник.

Після пленарного засідання та вручення грамот і подяк від директора Інституту людини розпочалась друга частина конференції, присвячена презентації результатів досліджень студентів (другого) магістерського освітнього рівня на секціях:

• Актуальні проблеми практичної психології;
  • Актуальні проблеми психології;
  • Актуальні проблеми соціальної та соціально-педагогічної роботи.
  • Наукові перспективи спеціальної психології та педагогіки.
  •

Щиро дякуємо учасникам конференції та натхненним спікерам! Бажаємо нових наукових висот і досліджень!

Програма студентської науково-практичної конференції
"Перші кроки у науку"