Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових проєктів «Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю»

Вітаємо Аліну Володимирівну Дулю та Олену Валентинівну Файдюк, аспірантів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, з перемогою у конкурсі наукових проєктів «НАУКА ТА РОЗВИТОК ГРОМАД: СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ З НАУКОВОЮ ІДЕЄЮ», що відбувся 19 березня 2021 року у межах Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ»!

1

2

3

Перше місце з грошовою винагородою у 4500 грн. отримав проєкт «Програма соціально-психологічної підтримки осіб, які постраждали від збройного конфлікту, в територіальній громаді міста Києва».

Нових перемог, дорогі колеги! Пишаємося вами!