Наукова цукерня Інституту людини запрошує Вас посмакувати наукові родзинки!

16 травня 2016 року з 11.35 до 13.00 у Інституті людиниКиївського університету імені Бориса Грінченка розпочне свою роботу Наукова цукерня, у якій замість солодощів можна буде пригоститися знаннями та науковими ідеями.

Переглянути програму Наукової цукерні

Для участі у Науковій цукерні слід пройти попередню реєстрацію.

Реєстраційна форма учасника Наукової цукерні.

Naukova tsukernya

Що ж це таке "Наукова цукерня"?

18  тематичних "столиків", за якими одночасно обговорюватимуться найцікавіші теми із соціальної роботи, психології, корекційної й інклюзивної освіти, та які модеруватимуть  досвідчені та натхненні спікери. Ось що таке наша інститутська "Наукова цукерня".

Для зручності учасникам пропонується взяти участь у одному з заходів двох хвиль. Перша хвиля триватиме з 11.35 до 12.55, друга – з 13.00 до 14.20.

У ході Наукової цукерні його учасникам пропонуємо серію заходів:

1 хвиля:
Майстер-клас "Діагностика та корекція вивченої безпорадності"
Майстер-клас «Навчіть дитину захищатися» - розвиток навичок безпечної поведінки у дітей 4 – 6 років»
Майстер-клас «Настільна гри «Пригоди у країні Здоровляндії» у формуванні здорового способу життя молодших школярів»
Майстер-клас «Пісочна терапія: практичне керівництво для дій»
Педагогічна майстерня «Педагогічний дизайн як інноваційна стратегія перетворення освітнього середовища»
Презентаційний майстер-клас «Програма попередження агресивної поведінки «Зупинись! – Посміхнись!»
Студія "Психологічна АРТ-майстерня: Коробочка моїх мрій. Декупаж як метод самореалізації та пошуку внутрішнього ресурсу"
Фокусоване інтерв’ю «Імідж сучасного університету: традиційна та інноваційна складові»

2 хвиля:
Арт-терапевтична майстерня «Музична та ізотерапія в діяльності практичного психолога»
Ворк-шоп «Інфографіка у соціальній та соціально-педагогічній роботі»
Дискусія «Соціально-педагогічна підтримка батьків, які виховують дітей з інвалідністю»
Керована дискусія «Вплив ЗМІ на формування стереотипів поведінки»
Майстер-клас «Як робити книжки разом із дітьми»
Педагогічна майстерня «Сімейне виховання дитини: особливості, переваги, міфи та реальність»
Презентаційний тренінг "Психологія в коміксах"
Презентаційний тренінг «Очі в моїх долонях, або світ за межами видимого»
Презентаційний тренінг «Поринь у світ ляльки-персони»
Психологічний ворк-шоп "Театральні практики в діяльності психолога"

Наукова цукерня пропонує неформальний спосіб комунікації. Спільно за одним «столиком» опиняються і досвідчені науковці, і молоді дослідники, студенти, учні, їхні батьки та інші представники територіальної громади. Такий формат дозволяє модератору тематичного "столику" не лише презентувати результати наукового дослідження або ж наукову ідею, а й отримати зворотній зв′язок, рекомендації на підсилення дослідження, почути критичну думку від колег та пересічних громадян. Для слухачів – створюється можливість для занурення у наукову тему, наукової рефлексії, участі у наукових дослідженнях.

Модераторами тематичних "столиків" є як досвідчені й знані науковці, молоді дослідники, так і дуети «науковець + практик», «науковець + студент». Це дозволяє залучити до досліджень молодь, робить науковця більш доступним до студентів, колег із інших кафедр, інститутів, ВНЗ, практиків різноманітних соціальних інституцій, пересічних членів громади.

Шановні колеги, студенти! Наукова цукерня – це гідна стартова платформа для презентації свого наукового задуму, можливість отримати експертну оцінку не лише від науковців, але й практиків, шанс знайти партнерів та однодумців, аби дослідницьке питання переросло у проект наукового дослідження і, можливо, з часом, було реалізоване.

Запрошуємо до участі!

Слідкуйте за новинами і анонсами тематичних "століків" нашої Наукової цукерні!