Наукова цукерня. Педагогічна майстерня "Педагогічний дизайн як інноваційна стратегія перетворення освітнього середовища"

"Наукова цукерня" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує бажаючих взяти участь у ПЕДАГОГІЧНІЙ МАЙСТЕРНІ "ПЕДАГОГІЧНИЙ ДИЗАЙН ЯК ІННОВАЦІЙНА СТРАТЕГІЯ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА" (16 травня, 11.35-12.55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

На педагогічній майстерні буде представлено інноваційні стратегії перетворення освітнього середовища.
Грамотно і продумано оформленні кімнати в закладі освіти є однією з найважливіших умов співпраці та співтворчості між педагогами і вихованцями (учнями), що сприяє справжньому пізнавальному й соціальному розвитку дітей.
Учасники педагогічної майстерні зможуть розібратися в таємницях створення керованого освітнього простору, оволодіти методами, прийомами і засобами продуктивного впливу на соціальний та пізнавальний розвиток дітей з особливими потребами, так само, як і дітей з нормотиповим рівнем розвитку.

Ведуча: Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

skrypnyk

Цікавий факт про ведучу:
Скрипник Тетяна Вікторівна - випускниця програми Legacy International „Розвиток інклюзивного навчання” (США, Вірджинія).

Реєстраційна анкета учасника Наукової цукерні