Наукова цукерня. Презентаційний тренінг "Поринь у світ ляльки-персони"

"Наукова цукерня" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у ПРЕЗЕНТАЦЙНОМУ ТРЕНІНГУ «ПОРИНЬ У СВІТ ЛЯЛЬКИ-ПЕРСОНИ» (16 травня, 13.00-14.20, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

Ви вважаєте, що сучасний підхід до виховання дітей потребує нових поглядів та стилю поведінки дітей? Хочете бути другом для дітей, якого вони поважають? Прагнете бути на одному рівні з дітьми, вчити їх легко вирішувати конфліктні ситуації та розкривати їх потенціал? Дайте шанс дітям відкрити свій власний світ. Почути їх Вам допоможе Лялька-персона! Це не просто іграшка чи маріонетка. Це справжній друг дітей, який має власний характер, історію життя та погляди.
Інноваційна педагогічна технологія «Лялька як персона» використовується лише в декількох країнах світу. Зараз вона започатковується в Україні.
Ви маєте унікальну можливість познайомитися з новою методикою на тренінгу «Лялька як персона»!

Ведуча: Воронько Валерія Василівна, член наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка, студентка ІV курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)».

lialka persona

Цікавий факт про ведучу: дельфінотерапевт, тренер скорочитання і ейдетики для дітей, переможниця Всеукраїнського конкурсу соціальних STARTUP-проектів, одна із перших в Україні випробувала інноваційну педагогічну технологію на практиці з дітьми.