Шановні студенти І курсу!

Запрошуємо Вас 17 вересня 2020 року

на зустріч з адміністрацією Інституту людини,

яка відбудеться за графіком:

tabl page 1

Список студентів групи ЛОГб-1-20-4.0д

Список студентів групи ЛОГб-2-20-4.0д

Список студентів групи ПБУб-1-20-4.0д

Список студентів групи ППб-1-20-4.0д

Список студентів групи КПб-1-20-4.0д

Список студентів групи САРПб-1-20-4.0д

17 09 2020

Обов’язковим елементом нашої зустрічі є засоби індивідуального захисту

(маска та антисептичний засіб)

Чекаємо на Вас!

Дата: 26 серпня 2020 року

Час: 16:00

Порядок денний:

1. Про організаційні умови роботи кафедри в умовах карантину.

2. Заслуховування аспірантів 4 року навчання Т.А. Лигомини та М.С. Фатєєвої щодо стану виконання дисертаційних досліджень. Прийняття висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

3. Затвердження змісту Робочих навчальних програм з дисциплін викладання кафедри.

4. Різне.

Foto Pobirchenko N A

Колектив Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка із глибоким сумом повідомляє про смерть доктора психологічних наук, професора ПОБІРЧЕНКО Неоніли Антонівни (07.01.1937 – 24.08.2020).

Неоніла Антонівна – Відмінник освіти, володар відзнаки «За наукові досягнення», автор понад 200 наукових праць, керівник потужної наукової школи, широко відома в Україні та за її межами науковця; багато років пропрацювала в Науково-дослідному інституті імені Г.С. Костюка НАПН України, провідних закладах вищої освіти Києва, професором кафедри в Інституті людини, провідним науковим співробітником у НДЛ Освітології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Грінченківська родина висловлює щирі співчуття доньці – завідувачу кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини, доктору психологічних наук, професору Оксані Павлівні Сергєєнковій, усім близьким та рідним, друзям, колегам та учням Неоніли Антонівни.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…

Шановні студенти 2, 3, 4 та 6 курсів!

Заселення студентів в Університетські гуртожитки (вул. Старосільська, 2 та бульв. Гавела, 46) відбудеться 27 серпня 2020 року з 9 до 13.00

Заселення студентів до гуртожитків Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться 31 серпня 2020 року з 9.00 до 15.00.

Перелік документів та список студентів Інституту людини на поселення до Університетського гуртожитку (бульв. В. Гавела, 46)

Перелік документів та список студентів Інституту людини на поселення в Університетський гуртожиток № 1 (вул. Старосільська, 2)

Перелік документів та список студентів Інституту людини на поселення до гуртожитків Київського національного університету технологій та дизайну

Сторінка 1 із 38