Наукова цукерня. Майстер-клас "Як робити книжки разом з дітьми"

Наукова цукерня Інституту людини запрошує усіх бажаючих до участі у МАЙСТЕР-КЛАСІ «ЯК РОБИТИ КНИЖКИ РАЗОМ ІЗ ДІТЬМИ» (16 травня, 13.00-14.20, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

Якщо Ви забули, що таке творча уява, спробуйте випробувати власні творчі сили на семінарі «Як робити книжки разом із дітьми».
Використавши власну фантазію і наші поради, успіх у створенні книжок Вам гарантований. Взявши участь у заході, Ви зможете поповнити свою педагогічну скриньку новими формами подачі інформації, яку через книжку і гру легко засвоюватимуть та запам`ятовуватимуть діти, з якими Ви будете працювати.
Вміння створювання книжки, залучаючи до цього процесу дітей та вихователів в цікавій, творчій, ігровій формі допомоги, заохочувати дітей до розуміння і осмислення багатьох речей і понять, до знаходження різних способів вирішення певної проблеми, призведе до інших винаходів та відкриттів.

Ведуча: Найда Юлія Михайлівна, старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

Naida

Цікавий факт про ведучу:
Юлія Михайлівна проводила тренінги з педагогами за темою «Як робити книжки разом із дітьми» для дошкільних навчальних закладів в Україні, Молдові, Азербайджані, Таджикістані, Білорусі, та є співавтором методичного посібника «Як створити книжки та ігри разом з дітьми».

Реєстраційна анкета учасника Наукової цукерні