Наукова цукерня. Презентаційний тренінг "Очі в моїх долонях або світ за межами видимого"

"Наукова цукерня" Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих взяти участь у ПРЕЗЕНТАЦЙНОМУ ТРЕНІНГУ «ОЧІ В МОЇХ ДОЛОНЯХ АБО СВІТ ЗА МЕЖАМИ ВИДИМОГО» (16 травня, 13.оо-14.20, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).

Учасники, які відвідають захід:
● дізнаються цікаві факти про зір та особливості кольорових відчуттів, снів у людей з порушеннями зору;
● ознайомляться з особливостями процесу компенсації зорової функції у людей з порушеннями зору;
● відчують світ «на дотик»;
● ознайомляться із засобами навчання людини з порушеннями зору.

Ведуча: Мороз Ольга Володимирівна, викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Moroz

Цікавий факт про ведучу: Ольга Мороз займається рукоділлям. Частину коштів з продажу виробів, віддає на благодійність: допомогу дітям з особливими освітніми потребами, а також військовим, які перебувають у зоні АТО.

Для участі у Науковій цукерні пройдіть попередню реєстрацію