Наукова цукерня.Майстер-клас «Навчіть дитину ЗАХИЩАТИСЯ» - РОЗВИТОК НАВИЧОК БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ У ДІТЕЙ 4 – 6 РОКІВ»

Наукова цукерня Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує усіх бажаючих на Майстер-клас «НАВЧІТЬ ДИТИНУ ЗАХИЩАТИСЯ» - РОЗВИТОК НАВИЧОК БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ У ДІТЕЙ 4 – 6 РОКІВ» (16 травня, 11.35-12.55, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17)

Знайомтесь, його ведуча: Цюман Тетяна Петрівна - психолог, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, Голова Правління ВБО Українського фонду «Благополуччя дітей», канд. пед. наук, доцент.

tsuman

   Тетяна Цюман вже понад 20 років захоплюється активними методами навчання, соціально-просвітницькими та освітніми тренінгами. Поступово таке захоплення переросло у сферу професійних та наукових інтересів, а згодом дозволило разом із колегами з Всеукраїнської благодійної організації “Український фонд “Благополуччя дітей” створювати унікальні та практико-орієнтовані тренінгові програми для різних цільових аудиторій: учнів, батьків, фахівців соціальної сфери. 
На сьогодні Тетяна Цюман є визнаним в Україні експертом та майстер-тренером сфері розробки, реалізації та моніторингу інноваційних просвітницьких програм з питань профілактики насильства, запобігання торгівлі людьми, соціально-фінансової грамотності та профорієнтаційної роботи. 
   Вона разом із колегами є автором понад 15 тренінгових програм, схвалених Міністерством освіти і науки України, серед яких: 
- “Творимо майбутнє відповідально й ощадливо: програма соціально-фінансової освіти й виховання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів”;
- “Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція: програма виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми” та ін.

Вона вміє просто і захопливо говорити про складне та охоче ділиться своїми професійними родзинками.

Методичний посібник “Навчіть дитину захищатись” – новий доробок Тетяни Цюман, Олени Нагули (доцента кафедри практичної психології Інституту людини) та ВБО “Український фонд “Благополуччя дітей”. Це сценарії інтерактивних бесід, що стануть в пригоді дорослим, які займаються вихованням дітей 4–6 років, які можна використовувати під час спілкування з дитиною вдома, так і для взаємодії з групою малечі у дитячому садку. Бесіди побудовані за розважальним сценарієм й допоможуть дорослим та дітям разом напрацювати правила безпечної поведінки.

Реєстраційна форма учасника Наукової цукерні