Наукова цукерня. Педагогічна майстерня "Сімейне виховання: особливості, переваги, міфи та реальність"

А ця інформація для батьків територіальної громади м. Києва! Наукова цукерня Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує батьків дітей з мовленнєвими порушеннями взяти участь у ПЕДАГОГІЧНІЙ МАЙСТЕРНІ «СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ ДИТИНИ: ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ, МІФИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ» (16 травня, 13.00-14.20, Інститут людини, проспект Павла Тичини, 17).
Захід передбачає навчання батьків:
- дарувати відчуття радості, щастя дитині;
- бути спокійними, радіти життю самим;
- раціональним технологіям індивідуального розвитку дитини, активізацію формування мовлення, її природних інтелектуальних задатків.
Маємо честь преставити ведучу педагогічної майстерні. Це Луцько Катерина Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Lutsko
Хочете цікавий факт про ведучого? Катерина Василівна Луцько - автор сучасних програм для дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами. У програмах поряд з програмовими вимогами подано нові технології, які сприяють засвоєнню змісту програми дитиною зі збереженням її сил, здоров’я з раціональним їх за діянням. Вона автор підручників, посібників, нових методик розвитку та формування мовлення, умінь, навичок читання та письма.