Наукова робота

В жовтні-листопаді 2020 року в межах програми академічної мобільності Еразмус+ студентки першого (бакалаврського) рівня, 3-4 курсів, спеціальності «Соціальна робота» Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка,  Марія Боборіко, Тетяна Жидченко та  Антоніна Денисова проходять навчання в Університеті Острава (Чехія).
 
Ось таким відгуком поділилася з нами студентка 3 курсу Антоніна Денисова:
"В Університеті Острава я вивчаю чотири дисципліни: Індивідуальна соціальна робота, Гендер та сексуальність, Проєктний менеджмент, Соціальні проблеми та роль соціальної політики в сучасному суспільстві. Зараз навчання проходить у дистанційній формі: деякі предмети розміщені на платформі Moodle, проте більшу популярність має Microsoft Teams. Розклад студентів формується індивідуально - стабільної академічної групи ми не маємо. 
В перший тиждень ми також мали додатковий вступний курс у чеську мову, літературу та історію. Всі лекції, семінари проводяться англійською мовою, хоча є можливість додатково відвідувати онлайн-лекції чеською мовою з Індивідуальної соціальної роботи - і це цілком реально, так як обидві мови мають багато спільного." 
 

AM 1    AM 2

 

Студенти Київського університету імені Бориса Грінченка беруть участь у програмі академічної мобільності Еразмус+ з Університетом Кадису (Іспанія). Завдяки цій програмі весняний семестр п’ятеро студентів нашого Університету мають змогу провести у партнерів на безоплатній основі, отримуючи стипендію.

 

http://kubg.edu.ua/prouniversitet/news/podiji/4602-prohrama-erazmus-z-universytetom-kadysu-ispaniia.html

 

Бажаємо нашим студентам високих освітніх здобутків!

 

 

 
 

22 травня 2017 року за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбувалась науково-практична студентська конференція «Перші кроки в науку». 

 
 
kroki 5

Під час заходу молоді науковці мали змогу презентувати власні наукові дослідження.
Так, на пленарному засіданні з доповідями виступили Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту людини Попова Альона Олексіївна, Поджара Альона Євгеніївна лауреат Диплому І ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Соціальна педагогіка та корекційна освіта», Рогозна Юлія Миколаївна студентка п’ятого курсу спеціальності «Соціальна робота», володарка Диплому ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота», Файдюк Олена Валентинівна, студента шостого курсу спеціальності «Соціальна педагогіка», лауреат Диплом І ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Соціальна педагогіка та корекційна освіта».

 

kroki 6
 
Під час конференції працювало 5 тематичних секцій, на який магістри презентували результати своїх досліджень. 

 

Кожна секція мала свою організаційну «родзинку».

 

Так, на секції «Сучасний простір наукових досліджень у галузі спеціальної освіти» слухачам було запропоновано розглянути провідні дослідження молодих науковців в галузі спеціальної психології, логопедії. Висвітлені питання щодо особливостей формування мовлення у дітей молодшого шкільного віку та інших актуальних питань сфери корекційної педагогіки та інклюзивної освіти.

kroki 3
 
 
 
kroki 2


На секції «Актуальна проблеми соціальної педагогіки» під головуванням молодого науковця, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Снітко Марини Аркадіївни була розглянута низка актуальних соціально-педагогічних питань, таких як: «Формування безпечної сексуальної поведінки підлітків у центрах соціально-психологічної реабілітації», «Соціально-педагогічна профілактика булінгу серед підлітків у закладах оздоровлення та відпочинку» тощо.

Під час секції «Актуальні проблеми соціальної роботи» студентами-магістрами було розглянуто наступні актуальні теми наукових розвідок: «Соціальна підтримка членів сімей учасників антитерористичної операції» та «Наставництво у соціальній роботі з дітьми, які виходять з-під опіки» тощо.

kroki 1

В ході роботи секції «Актуальні проблеми практичної психології» учасники конференції мали змогу обговорити та запропонувати власні ідеї та досвід щодо вирішення нагальних проблем практичної психології.
 
 
 
 
kroki 7

На секції «Актуальні проблеми психології» слухачам було запропоновано розглянути провідні дослідження молодих науковців в галузі психології. Висвітлені питання щодо фрустрації особистості в професійному колективі, а також питання лідерських компетенцій як навичок фахівця ХХІ століття та інших актуальних питань з психології.


kroki 4

Чи Ви знаєте, як запалити зірки? Ми – знаємо!:)


17 квітня вся країна відпочивала, але активну молодь так просто не вгамуєш - купа зірок зібралася у Пущі Лісовій під Києвом. Адже, у цей день розпочався Перший молодіжний форум «Люди майбутнього», організований Всеукраїнським громадським центром «Волонтер»  спільно з викладачками, студентками та випускницями Інституту людини Університету Грінченка. 

 

У рамках спільного проекту Інституту людини та ВГЦ «Волонтер» «Формування лідерського потенціалу підлітків та молоді для участі у позитивних змінах у громаді та суспільстві» за підтримки ЮНІСЕФ  Форум дав можливість зібрати найактивнішу молодь з м. Маріуполя, Києва та Харкова для того, аби поділітися своїми ініціативами, натхненням, завзятістю заради найкращих змін у нашій країні, які можна творити своїми руками.

 

forum 4  forum 1

 

Найкращі ділилися досвідом з найкращими під час ворк-шопів «Соціальна реклама: аналіз та створення», «Перформанс: від ідеї до реалізації», «Івент-менеджмент. Розробка та створення заходу», «SWOT-аналіз молодіжних ініціатив», «Цільова аудиторія молодіжних ініціатив»... і це ще не все

А ще був квест, надихаюча та єднаюча гра «Країна Гідності», розроблена Партнерством «Кожній дитині», та спешл-гість Річард з U-Report Ukraine, який підкреслив: кожен голос - важливий, кожне враження, кожна думка буде помічена, адже молодіжну політику має будувати молодь, усі думки підлітків та молоді – це думки держави.

 

forum 2  forum 3

 

Отакі вони - Люди Майбутнього!)

 

forum 5