Збори трудового колективу Факультету та підписання декларації про дотримання Кодексу корпоративної культури і декларації про академічну доброчесність (19.02.2024)

19 лютого 2024 року на Факультеті психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулись збори трудового колективу, на яких було обрано виборних представників до складу Вченої ради Університету. Колектив одноголосно обрав представляти інтереси Факультету доктора психологічних наук, старшого наукового співробітника, професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяну Скрипник та доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Жанну Петрочко.

Збори ТК 2024 2 optimized

Збори ТК 2024 3 optimized

Збори ТК 2024 4

Також на зборах було представлено Кодекс корпоративної культури Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, затверджений на Конференції трудового колективу Університету 30 січня 2024 року. Після представлення Кодексу всіма співробітниками було підписано декларації про дотримання Кодексу корпоративної культури та декларацію про академічну доброчесність науково-педагогічного, наукового, педагогічного працівника Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, яка є невід’ємною частиною Кодексу.

Збори ТК 2024 6 optimized

Збори ТК 2024 7 optimized