Звіт з практики (24.09.2018 – 14.12.2018) магістрів-практичних психологів

14 грудня 2018 року студенти групи ППм-1-17-1.4д звітували про вдале проходження своєї чергової найдовшої за терміном проведення практики (керівники – викладачі кафедри практичної психології:  Краєва О.А., Нагула О.Л. та Грубі Т.В.).

praktika 14 12 18 1

praktika 14 12 18 2

Основними завданнями практики було здійснення психологічного супроводу клієнтів практичного психолога, ефективне проведення психоконсультативного та психокорекційного процесу, вдосконалення власної професійної ідентичності шляхом психо-практичної діяльності.

praktika 14 12 18 3 praktika 14 12 18 4

Базами практики були реабілітаційні центри, загальноосвітні школи, приватні дитячі садочки, адвокатські бюро та інші організації.

Студенти отримали професійний досвід взаємодії з клієнтами у процесі психоконсультативної, психокорекційної та профорієнтаційної діяльності, визначили пріоритетні напрямки майбутньої професійної діяльності.

Із більш розширеною та детальною інформацією щодо проходження практики можна познайомитися з нижчеподаних презентацій студентів:

Власенко Вікторія - Завантажити

Бойко Анастасія - Завантажити

Дудка Олена - Завантажити

Безпалий Богдан, Черкасова Анастасія, Кухтік Ольга, Федосєєва Інна - Завантажити