02154, Україна, м.Київ, бульвар І.Шамо, 18/2

067-473-81-50; 044 295 78 58

2 fpsrso@kubg.edu.ua

Навчально-практичний семінар «Оформлення групи/класу як педагогічний дизайн»

17 листопада 2015 року  студенти V курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)» в рамках Школи інклюзивної освіти  відвідали навчально-практичний семінар «Оформлення групи/класу як педагогічний дизайн», організований  НМЦ інклюзивної освіти нашого університету спільно з Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України в контексті навчального проекту «Комплексний психолого-педагогічний супровід дітей з розладами аутистичного спектра».

Перед аудиторією з цікавою та змістовною доповіддю «Візуальна підтримка для дитини з аутизмом в закладах освіти» виступила  Тетяна Вікторівна Скрипник, доктор психологічних наук, завідувач лабораторії корекції розвитку дітей з аутизмом Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.

Студенти (майбутні логопеди) та завідувач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Мартинчук О.В. дякують НМЦ інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти за співпрацю та можливість вивищувати нашу фахову компетентність у сфері інклюзивного навчання, виховання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами

навч.практ.семінар   навч.практ.семінар1

навч.практ.семінар2