Пам’яті Героя, захисника України, гідного сина України,

студента Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти

Київського столичного університету  імені Бориса Грінченка

освітньої програми «Соціальна педагогіка»

ВЛАДИСЛАВА ГОРБАЧА

фото Горбач ВладиславГорбач Владислав Ярославович народився 20 січня 2001 року у місті Житомир. Успішно закінчив ЗОШ №14, навчався в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка з 2018 року по 2021 рік за освітньою програмою «Соціальна педагогіка».

Із початком повномасштабного вторгнення у 2022 році Владислав добровільно став на захист України.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, самовіддано виконував свій військовий обов'язок, брав участь у боях на північних, південних та східних рубежах країни. За мужність і героїзм нагороджений Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Неодноразово відзначався грамотами і подяками командування ЗСУ.

Героїчно загинув 28 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання.

Світла пам'ять і вічна слава Герою...

02154, Україна, м.Київ, бульвар І.Шамо, 18/2

067-473-81-50; 044 295 78 58

2 fpsrso@kubg.edu.ua

Відкрита лекція «Шкідливі речовини в косметиці»

19 травня о 10:00 відбулась відкрита лекція доцента, кандидата біологічних наук Полковенко Ольги Володимирівни.

Студенти та викладачі дізналися про шкідливі консерванти, ароматизатори, барвники та інші небезпечні та навіть канцерогенні речовини, які містяться у складі косметичних засобів. Викладач розказала, які хвороби викликаються косметикою, що провокує алергію та почервоніння, вказала головні особливості безпечної косметики.

Присутні слухали із цікавістю, задавали питання, адже справді існує багато помилкових думок стосовно використання косметичних препаратів. Більшість таких міфів Ольга Володимирівна вдало розвіяла.

polk 2015