18 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна адвокація», денної форми навчання. Захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт відбувався в онлайн форматі з використанням платформи ZOOM.
Відповідно до наказу за номером 246-С від 1 травня 2024 року оцінку теоретичної та практичної підготовки бакалаврів, прийняття рішення щодо присвоєння відповідної кваліфікації та видача дипломів встановленого зразка здійснювалась державною екзаменаційною комісією у складі:
Голова екзаменаційної комісії – Романова Наталія Федорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент Школи соціальної роботи Національного університету «Києва-Могилянська академія».
Члени екзаменаційної комісії:
Клішевич Наталія Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент, декан Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
Вайнола Ренате Хейкіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
Сапіга Світлана Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.
Член екзаменаційної комісії (представник роботодавця):
Вовк Володимир Семенович – заступник директора Департаменту з питань захисту прав дітей та забезпечення стандартів рівності Національної соціальної сервісної служби України.
Секретар екзаменаційної комісії – Котелевець Анастасія Михайлівна, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.
Були представлені кваліфікаційні (бакалаврські) роботи на такі теми:
- Вулична соціальна робота з бездомними особами.
- Соціальна адвокація прав людей з інвалідністю.
- Соціальна адвокація як засіб соціальної підтримки дітей-сиріт.
- Соціальна робота з молоддю в Німеччині.
- Профілактика домашнього насильства засобом медіа-адвокації в діяльності громадських організацій.
- Застосування PR-технологій у соціальній профілактиці домашнього насильства.
- Представництво інтересів внутрішньо переміщених осіб в територіальній громаді.
- Професійне становлення майбутніх соціальних працівників засобом волонтерської діяльності.
Результати проведеного захисту кваліфікаційних (бакалаврських) робіт засвідчили, що всі здобувачі виявили достатньо високий рівень теоретичної та практичної підготовки, фахових умінь та навичок з організації, проведення експериментальної роботи на бакалаврському рівні вищої освіти. Всі здобувачі успішно захистили свої самостійні кваліфікаційні (бакалаврські) роботи та отримали оцінки – відмінно.
Члени екзаменаційної комісії привітали здобувачів з успішним захистом та побажали міцного здоров’я, натхненна, успішної професійної реалізації та подальшого професійного зростання і запросили до навчання в магістратуру за спеціальністю 231 «Соціальна робота».
Вовк Володимир Семенович – запропонував долучатись до лав практиків та запевнив, що готовий посприяти працевлаштуванню здобувачів.
Романова Наталія Федорівна – відмітила високий рівень виконання робіт та якісні презентації результатів досліджень.
Викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи приєднуються до привітань наших дорогих випускників із завершенням важливого професійного етапу в їхньому житті!
Віримо у кожного з Вас, і у Вашу успішну реалізацію у особистому та професійному житті. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та розвивати свої професійні компетентності.
Чекаємо кожного з Вас у магістратурі за освітніми програмами 231.00.03 «Моніторинг і оцінка соціальних програм», 231.00.02 «Соціальна педагогіка» та 231.00.01 «Соціальна робота».