Виїзне заняття у Кризовому центрі медико-психологічної допомоги

Студенти-психологи четвертого курсу Інституту людини Любов Плахтій, Анна Іванська, Дарія Шульженко, Яна Коваленко, Дарія Сапегіна, Роман Бантуш, Катерина Горбатенко, Ярослава Радукан взяли участь у якості консультантів у роботі волонтерського Кризового центру медико-психологічної домопоги Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Протягом останнього місяця на базі цього центру доцентом кафедри практичної психології О.М. Тохтамишом було організовано і проведено для студентів два виїзних супервізійних заняття, спрямованих на обговорення та рефлексію конкретних випадків психологічного консультування, збагачення консультативних ресурсів та можливостей, підтримку психологічної рівноваги консультанта, розширення вибору щодо тактичних та стратегічних аспектів психологічного консультування.

Виїзне заняття у Кризовому центрі медико-психологічної допомоги