Виїзне заняття у Київському палаці дітей та юнацтва

Виїзне заняття у Київському палаці дітей та юнацтва 04.03.2016 р. викладачі кафедри практичної психології Тетяна Володимирівна Клібайс та Оксана Анатоліївна Краєва провели виїзні проблемно-пошукові заняття на базі Київського палацу дітей та юнацтва зі студентами групи ППб-1-14-4.0д та групи ППб-2-14-4.0д в межах дисципліни «Педагогічна психологія».

Процедура проведення проблемно-пошукових занять складалася з таких частин: по-перше, студенти отримали проблемні завдання, по-друге, розподілилися на міні-групи, по-третє, склали програму спостереження з урахуванням об’єкта, вказаного в проблемному завданні (міні-проекті). Наступними етапами були: ознайомлення студентів з Київським палацом дітей та молоді, реалізація власної програми дослідження, складання звіту з виконаної проблемно-пошукової діяльності та захист у вигляді презентацій та відео на семінарських заняттях 11.03.16 власних пошукових проектів.

{gitube vid:=ICmybNDUPek}

Переглянути детальніше про подію "Виїзне заняття у Київському палаці дітей та юнацтва".

Студентський звіт з виїзного заняття 04.03.16