Профорієнтаційна робота кафедри практичної психології

Майбутнє нашого Університету – це, насамперед, наші студенти, в тому числі й ті, які стануть ними в новому навчальному році. Це добре розуміють викладачі кафедри практичної психології Інституту людини. Думка про майбутніх студентів є лейтмотивом циклу проведених викладачами профорієнтаційних заходів у школах Києва і Київської області. Так, 1 березня 2016 р., професор кафедри практичної психології О.В.Петрунько і доцент цієї кафедри Н.В. Старинська провели зустріч з випускниками загальноосвітньої школи №1, що в м. Бровари.

PRZ KPP IL1-min PRZ KPP IL3-min

Під час зустрічі 11-класники дізналися (причому чимало з них дізналися про це вперше!) про Київський університет імені Бориса Грінченка, історію його становлення, головні принципи його освітньої політики, його місію і візію, особливості професорсько-викладацького складу та особливості організації навчання на денному і заочному відділеннях університету і багато іншого. Крім того, ініціаторами зустрічі було приділено увагу особливостям і умовам навчання саме в Інституті людини, а також спеціальностям, яких тут можна набути.

PRZ KPP IL-min

Переглянути детальніше про захід "Профорієнтаційна робота кафедри практичної психології"