Творчий вечір М.М. Слюсаревського «ПОЕЗІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ»

«Студентський вік – сутнісно неповторна пора життя. З одного боку, студент – молодий, енергійний, сповнений цікавості до світу і всього, що в ньому відбувається. А з іншого – він завантажений і перевтомлений повсякденними навчальними задачами і обов’язками, через що не завжди помічає, який цей світ чудовий і різнобарвний. І, як кажуть самі студенти- психологи, нерідко вони почуваються «виснаженими і нещасними».

PP KPP IL-min  PP KPP IL1-min

Як відомо, одним з потужних відновлювальних ресурсів для будь-якої людини є долучення до творчості. Це й спонукало нас до участі в творчому вечорі «Психологія і поезія» знаного українського психолога, професора, члена-кореспондента НАПН України, директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Миколи Миколайовача Слюсаревського, який відбувся 17 лютого ц. р. у книгарні «Є», що на Подолі.

Творчий вечір М.М. Слюсаревського «ПОЕЗІЯ ТА ПСИХОЛОГІЯ» (переглянути файл)