Марафон "Хочу бути практичним психологом!"

27 жовтня 2018 р. кафедра практичної психології  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка гостинно вітала старшокласників м. Києва на марафоні "Хочу бути практичним психологом!"

Marafon 27 10 18 1

Marafon 27 10 18 2

Учасники мали змогу:
-  ближче познайомитися один з одним та уявити своє майбутнє, якщо вони оберуть професію "практичний психолог". В цьому їм допомагала доцент кафедри практичної психології Лебідь Н.К.;
-  разом зі студентами та викладачами створити "Портрет практичного психолога";

Marafon 27 10 18 3

Marafon 27 10 18 4

-  відвідати майстер клас "Розвиток емоційного інтелекту" від доцента кафедри Грубі Т.В.

Marafon 27 10 18 5

Marafon 27 10 18 6

- пройти квест, який розкрив особливості професії, від студентів практичної психології;
- поспілкуватися з випускниками та студентами кафедри практичної психології, які вже працюють за фахом.

-  отримати інформацію про особливості навчання за спеціальностю "Практична психологія" в Київському університеті імені Бориса Грінченка від завідуючої кафедри практичної психології  Ольги Миколаївни Лозової та старшого викладача кафедри Гафіатуліної А.В.

Дякуємо заступнику директора Інституту людини Музиченко І.В. за натхненне привітання для старшокласників, всім студентам-волонтерам та нашим  випускникам, які ще раз з радістю завітали до стін рідного університету!!!

Marafon 27 10 18 7