IIІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 10 листопада 2017 року взяти участь

у IIІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки,

психології та реабілітології

«ІНКЛЮЗІЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ:

ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ»

Тематичні напрями роботи Конгресу:

1. 1.Теоретико-методичні та нормативно-правові засади інклюзивної освіти.
  2. 2.Інклюзивне навчання: організаційно-педагогічні та соціально-психологічні аспекти.
  3. 3.Деінституалізаційні процеси в освіті дітей з особливими потребами.
  4. 4.Сучасні змістові аспекти та технологічні напрями реабілітації дітей з особливими потребами.
  5. 5.Професійне співробітництво різнопрофільних фахівців в інклюзивному навчальному закладі.
  6. 6.Інклюзивне навчання: підготовка фахівців та підвищення кваліфікації.

Для участі у Конгресі

До 01 листопада:

• •Заявку на участь у Конгресі – назва файлу «Прізвище учасника Конгресу_заявка»;
  • •Відскановану електронну копію квитанції про оплату оргвнеску – назва файлу «Прізвище учасника Конгресу_оргвнесок».

До 10 листопада:

• •Відскановану електронну копію квитанції про оплату друку статті – назва файлу «Прізвище автора_оплата друку статті».
  • •Електронний варіант статті у форматі doc. та docx. – назва файлу «Прізвище автора_стаття».
  • •Учасники, які не мають наукового ступеня, мають надати рецензію наукового керівника на запропонований до друку матеріал або витяг із протоколу кафедри з рекомендацією статті до друку – назва файлу «Прізвище автора_рецензія».

Інформаційний лист - ДЕТАЛЬНІШЕ

Лінійки майстер-класів, тренінгів (для реєстрації)  - ЗАВАНТАЖИТИ