Шановні аспіранти-випускники 2021 року, наукові керівники, гаранти освітньо-наукових програм та завідувачі випускових кафедр!

Нагадуємо, що навчання в аспірантурі завершується поданням тексту дисертації на наукову експертизу (проведення фахового семінару випусковою кафедрою), яка проводиться за наявності висновку наукового керівника та академічної довідки, що видається за заявою аспіранта.

Згідно чинних вимог, до 31 грудня 2020 діє Положення щодо експерименту  (від 06 березня 2019 р. № 167, посиланнящо розміщено у нас на сайті у розділі Нормативно-правова база).      Наразі існує проєкт по продовження цього експерименту до 30 червня 2021 року (зі змінами). Порівняльну таблицю до проєкту змін прикріплюємо - Завантажити.

Просимо звернути увагу на окремі положення цього проєкту та спланувати час для процедури захисту та вчасне подання усіх документів (а, насамперед, дисертації) для завершення навчання.