Yana-Viacheslavivna

y.martyniuk@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Мартинюк Яна Вячеславівна

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Методика організації діяльності міждисциплінарної команди
  • Організація міжвідомчої взаємодії в соціальній сфері
  • Тренінг із соціального підприємництва
  • Практикум із соціально-педагогічного консультування
  • Тренінг із організації міждисциплінарної взаємодії в громаді
  • Організація міжсекторної взаємодії в громаді

Біографія

2024 р. по сьогодні – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти.

2017 р. – фахівець із соціальної роботи у Центрі соціальних служб Дарницького району, міста Києва.

Освіта:

У 2016 р. – закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, здобула базову вищу освіту за напрямом підготовки «Соціальна педагогіка» та отримала кваліфікацію бакалавра соціальної педагогіки, соціального педагога.

2018 р. – закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію викладач соціальної педагогіки, присвоєно ступінь магістра.

Професійний і науковий інтерес

З 2021 року навчається в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (денна форма навчання). Шифр і назва наукової спеціальності: 231 – Соціальна робота. Наукова тема: «Волонтерська діяльність у територіальних громадах, постраждалих від воєнних дій»

Сфера наукових інтересів – волонтерська діяльність в територіальній громаді постраждалих від воєнних дій; розвиток територіальних громад; активізація та згуртованість громад.

Інше

Сторінка Інституційного репозиторію