i.nokhrina@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 318-А

Нохріна Ірина Сергіївна

Викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Член Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету

• Молодіжна робота в громаді
  • PR технології в молодіжній роботі
  • Соціально-педагогічна профілактика булінгу

Біографія

З вересня 2022 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка (2022-2023 рр. – лаборант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти; з вересня 2023 року і до нині – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти).

Освіта:

У 2021 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут Людини, спеціальність 231 «Соціальна робота» освітня програма «Соціальна педагогіка», диплом бакалавра.

У 2022 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка, факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, спеціальність 231 «Соціальна робота», освітня програма «Соціальна педагогіка», диплом магістра з відзнакою.

Професійний і науковий інтерес

З 2023 року навчається в аспірантурі на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (денна форма навчання). Шифр і назва наукової спеціальності: 231 – Соціальна робота.

Сфера наукових інтересів - соціальна робота, молодіжна робота, соціокультурна діяльність студентської молоді у позанавчальний час, ціннісні орієнтації здобувачів вищої освіти.

Сторінка Інституційного репозиторію

Профіль в Google академії