Соціальний проект "З Києвом і для Києва"

17 жовтня 2016 року в рамках соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка "З Києвом і для Києва" викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини – кандидат педагогічних наук, доцент Спіріна Т. П. та кандидат педагогічних наук Тимошенко Н. Є. разом зі студентами-магістрами 6 курсу спеціальності «Соціальна робота» провели просвітницько-профілактичне заняття на тему «Я обираю здоровий спосіб життя» для учнів 8 класу середньої загальноосвітньої школи № 226 м. Києва, Оболонського району.

Zdorovlyandiya1

Учні активно приймали участь у занятті та із задоволенням грали у настільну гру "Пригоди у країні Здоровляндія".  Після заняття учні та вчителі школи, котрі також долучилися до заняття висловили щиру подяку та висловили побажання подальшої співпраці.