Відвідування ГО «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь»

Студенти VІ курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» денної форми навчання в рамках вивчення дисципліни «Основи сценарної роботи соціального педагоги» під керівництвом викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсової Ірини Миколаївни відвідали громадську організацію «Спілка матерів розумово відсталих інвалідів «Сонячний промінь».

Sun ray1

У рамках візиту студенти ознайомилися з особливостями діяльності аматорського театру «Паростки», який функціонує в даній організації вже протягом багатьох років. Спеціально для студентів було підготовлено та проведено двогодинне тренінгові заняття, присвячене особливостям діяльності соціального педагога як сценариста та керівника театрального колективу.

Тренінгове заняття було проведене Люботою Віталієм Володимировичем, який є членом Спілки театральних діячів України, викладачем кафедри режисури коледжу при Національній академії керівних кадрів Культури мистецтв, режисером аматорського театру «Паростки».