Участь студентів І курсу спеціальності «Соціальна робота» у Круглому столі, присвячений «До 75-річчя трагедії Бабиного Яру. Уроки пам’яті»

26 вересня 2016 року Тимошенко Наталія Євгенівна канд. пед. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи разом зі студентами І курсу групи СРб-1-16-4.0д «Соціальна робота». Участь студентів І курсу спеціальності «Соціальна робота» у роботі Круглому столі, присвячений «До 75-річчя трагедії Бабиного Яру. Уроки пам’яті».

На круглому столі круглого столу виступив Віктор Олександрович Огнев’юк, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України. Також виступила Оксана Олексіївна Салата, завідувач кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, із доповіддю «Трагедія Бабиного Яру у пам’яті свідків і сучасників» .

Були запрошені такі гості, як: Аркадій Ілліч Монастирський, голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України керівників освітніх програм національних меншин України, президент Всеукраїнської громадської організації «Єврейський форум України»; Борис Михайлович Забарко,голова Всеукраїнської організації колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів, кандидат історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України; Зоя Володимирівна Рощенко, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка – донька відомої праведниці Ольги Захарівни Рощенко та бард Еміль Крупник – виконавець пісень Олександра Аркадійовича Галича.

У рамках круглого столу відбулася презентація унікальної книги «Бабин Яр. Долі та пам’ять» Фелікса Львовича Левітаса, завідувача кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника культури України. В основу книги Фелікса Львовича було покладено наукові розвідки, зроблені у різні роки в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, Ізраїлі та інших країнах, а також спогади очевидців гітлеризму та сталінізму.