Фестиваль сімейних цінностей «В родинному колі»

22 травня 2016 року на території Центрального парку культури та відпочинку «Мариїнський” парк» Служба у справах дітей та сім’ї м. Києва, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували проведення Фестивалю сімейних цінностей «В родинному колі».
      До участі в акції долучилися в якості волонтерів та учасників студенти першого курсу спеціальності “Соціальна педагогіка”  (СПб -1-15- 4.0д; СПб -2- 15- 4.0д;) разом зі своїми кураторами канд. пед. наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк О.М., викладачем кафедри Фірсовою І.М

Denysiuk Festival simya1

Фестиваль, що проходив вперше, був спрямований на посилення потенціалу сім'ї у формуванні навичок безпечної поведінки, адже сім'я - найважливіший інститут, що формується адекватна й здорова модель поведінки, місце, де дитині передаються моральні цінності. У сім’ї формується її світогляд, виховується почуття власної гідності, все те, що допомагає молодим людям приймати зважені та безпечні рішення.Підтримати учасників Фестивалю завітав і Уповноважений з прав дитини Президента України М. Кулеба. Кожен бажаючий міг залишити свій підпис у підтримку Декларації про мир та припинення війни, ініційовані МГО «HWPL».

Усіх вразив концерт дитячої творчості, захопили майстер-класи з міхенді, виготовлення ляльки-мотанки, аквагриму, танцю та безліч інших, а також з корисних навичок, зокрема, надання домедичної підготовки. На акції було презентовано діяльність соціальних установ, зокрема Центрів соціальних служб столиці, громадських організацій м. Києва, закладів позашкільної освіти, гуртків. Кожен бажаючий міг безкоштовно пройти консультування та тестування на ВІЛ. Під час акції також відбувалося консультування з питань профілактики туберкульозу в рамках спільного проекту з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» «Тобі слід знати про туберкульоз». Наприкінці заходу відбувся регіональний тур яскравих виступів команд КВК на тему безпеки дорожнього руху.

Denysiuk Festival simya

Дякуємо всім учасникам заходу, рідним та близьким наших студентів та викладачів!