Рекламно-інформаційна кампанія на тему «Біль не приховати – зміни власне життя!»

16 березня 2016 року в Інституті людині пройшла рекламно-інформаційна кампанія на тему «Біль не приховати – зміни власне життя!», присвячена проблемі насильства в сім’ї. Дана кампанія була організована силами студентів п’ятого курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» денної форми навчання під керівництвом викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Фірсової Ірини Миколаївни.

Більне приховати-зміни власне життя

Мета рекламно-інформаційної кампанії: привернути увагу до такої соціальної проблеми, як насильство в сім’ї та проінформувати відносно того, як його уникнути. В рамках рекламно-інформаційної кампанії було продемонстровано відео-ролик, режисерами, сценаристами та акторами в якому виступили самі студенти, проведено бліц-вікторину з нагородженням переможців, організовано фото сесію, проведено серед учасників розіграш спеціально створеної сувенірної продукції, роздано рекламно-інформаційні матеріали (карманні календарики та креативні листівки), організовано тематичний конкурс серед користувачів соціальної мережі «В Контаті», який триватиме до 25 березня 2016.

Більне приховати-зміни власне життя3-min    Більне приховати-зміни власне життя7-min

Детальну інформацію про конкурс можна дізнатися за посиланням