9 березня 2016 року Тимошенко Наталія Євгенівна канд. пед. наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи разом зі студентами ІІІ курсу групи СРб-1-13-4.0д «Соціальна робота» у рамках навчальної дисципліни «Соціальний супровід сім’ї» відвідали Міжнародну благодійну організацію «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко».

Дана організація є однією з найбільших неурядових організацій, що понад 60 років поспіль успішно захищає інтереси та права знедолених дітей у 132-х країнах на всіх континентах світу. В Україні дана організація працює уже протягом шести років. Наразі Фонд реалізує 3-и проекти у м. Бровари Київської області: «СОС-Дитяче Містечко», проект з укріплення сімей у м. Києві.

ZZSPSSSDM_KSPSR5.jpg    ZZSPSSSDM_KSPSR.jpg

Переглянути детальніше про подію: Зустріч студентів із представниками Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко»