Зустріч студентів із головним спеціалістом Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Zstrich stud KCSSSDM KSPSR-min

2 березня 2016 року Тимошенко Наталія Євгенівна канд. пед. наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, для студентів ІV курсу груп СРб1134.0д та СПб2124.0д напряму підготовки «Соціальна робота» у рамках навчальної дисципліни «Соціальний супровід сім’ї» запросила на лекцію головного спеціаліста Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шелехову Любов Вікторівну. Фахівець презентувала інтерактивну лекцію «Впровадження технології соціального супроводження прийомних та опікунських сімей у діяльності Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Переглянути детальніше про захід «Впровадження технології соціального супроводження прийомних та опікунських сімей у діяльності Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».