Всеукраїнська науковометодична конференція «Медіація – крок до примирення. Досвід та перспективи впровадження медіаційних практик у навчальних закладах та громаді»

23.02.16 Тимошенко Наталія Євгенівна, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у Всеукраїнській науково-методична конференція «Медіація – крок до примирення. Досвід та перспективи впровадження медіаційних практик у навчальних закладах та громаді», яку проводила громадська організація «Ла Страда-Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України, Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Mediatoin KSPSR IL1 Mediatoin KSPSR IL4

Всеукраїнська науковометодична конференція «Медіація – крок до примирення. Досвід та перспективи впровадження медіаційних практик у навчальних закладах та громаді» (переглянути файл)