Загальноміське зібрання спеціалістів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, представників партнерських організацій

KSPSR Tymoshenko zahid3

16.02.16 Тимошенко Наталія Євгенівна, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи взяли участь у загальноміському зібранні спеціалістів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва, представників партнерських організацій в якості представника партнерської організації, яке проходило у Будинку вчителя.

Метою даного зібрання було представлення результативних показників щодо надання соціальних послуг спеціалістами мережі ЦСССДМ та визначення пріоритетів діяльності КМЦСССДМ у поточному році. «Про шляхи реалізації засад міської політики щодо сімей у 2016-2020 роки» та представлення міської програми «Діти. Сім’я. Столиця» на 2016-2018 роки виступали начальник Служби у справах сімї та дітей В.А. Танцюра та директор Київського міського ЦСССДМ Я.В. Колобова.

На даній зустрічі було представлення ініціатив від партнерських організацій щодо Профілю соціальних послуг міста Києва для учасників АТО і членів їх родин та ВПО. Також на даному заході відбулася церемонія прийняття Обітниці працівника соціальної сфери.