Зустріч із Павловою Дариною Михайлівною

25 листопада 2015 року відбулась зустріч із Павловою Дариною Михайлівною – кандидатом соціологічних наук, завідувачем сектором моніторингу та оцінки соціальних проектів  Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка.

Організатори заходу – завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор Т. Г. Веретенко; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи                          О. М. Денисюк.

Павлова Д. М. розкрила роль соціологічних досліджень у формуванні соціальної політики, познайомила присутніх з основними напрямами діяльності Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка: здійснення фундаментальних та пошукових наукових соціологічних та соціальних досліджень з актуальних питань сучасного українського суспільства (інтереси, настрої, ціннісні орієнтації, потреби та рівень життя населення; соціальна політика; проблеми та погляди сучасної української молоді (у тому числі здоров’я та поведінка учнівської молоді); поведінкові дослідження серед уразливих груп населення та ін.). Презентувала результати останніх досліджень («Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» HBSC, 2013-2014;       Он-лайн опитування дітей та підлітків тощо).

На заході були присутні студенти 2 та 3 курсу спеціальності “Соціальна педагогіка” та “Соціальна робота”.