Круглий стіл на тему: “Соціально­-педагогічна підтримка батьків в умовах дошкільного навчального закладу”

25 листопада 2015 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри  соціальної  педагогіки  та  соціальної  роботи  Денисюк  Олена  Миколаївна провела  круглий  стіл  для  педагогічного  колективу  днз  №  784  Деснянського  району  м.  Києва  на  тему  “Соціально-­педагогічна  підтримка батьків в умовах дошкільного навчального закладу”. Обговорювалися  питання  ролі  батьків  та  днз  у  формуванні  особистості  дитини,  змісту  та  найбільш  ефективних  форм  здійснення  соціально‐педагогічної  підтримки  батьків,  виявлено  труднощі,  з  якими  стикаються батьки під час адаптації дітей до дошкільного закладу.