27 листопада в рамках Тижня кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи відбувся захід: Творча майстерня “Арт-терапевтичні методи в соціально-педагогічній роботі з дітьми: робота з глиною та тістом”.

Творчу майстерню вела Олена Миколаївна Денисюк - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Викладач надала можливість студентам дослідити особливості глини та тіста, виявити можливості їх використання в роботі з дітьми.

Студенти розминали, відривали, защіпували, розкочувати, кидали глину....і звичайно творили.  Вони відзначили, що глина та тісто – чудовий матеріал. Гнучкість, м’якість, піддатливість глини допомагає розслабитись, отримувати як тактильні, так і кінестетичні відчуття. Може бути цікавим для осіб різного віку. Під час роботи з глиною педагог може знайти контакт з дитиною, виявити проблеми, які існують, працювати з ними.

У роботі творчої майстерні брали участь  студенти 3 курсу спеціальності “Соціальна робота”, представники 4 та 5 курсу  спеціальності “Соціальна робота”.