Профорієнтаційний квест для студентів 1 курсу Університетського коледжу спеціальності «Соціальна педагогіка»

23 листопада 2015 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Спіріна Тетяна Петрівна та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тимошенко Наталія Євгеніївна разом зі студентами 3 курсу спеціальності «Соціальна робота»  Кудрявченко Машею та Гнатюк Русланою провели профорієнтаційний квест для студентів 1 курсу Університетського коледжу спеціальності «Соціальна педагогіка» група СПмс-1-15-4.0д.

Викладачі разом зі студентами для молодших спеціалістів Університетського коледжу спеціальності «Соціальна педагогіка» розповіли наскільки цікава, потрібна і в той же час відповідальна, обрана ними майбутня професійна діяльність. Був показаний відеофільм, створений студентами Інституту людини, який розширив розуміння та бачення майбутньої професії. Студенти Університетського коледжу разом з викладачами та студентами бакалаврами Інституту людини грали у настільну гру «Крок за кроком», яка розширила знання про функції, напрямки діяльності соціального педагога, особистісні та професійні якості, якими має володіти фахівець, а також студентам 1 курсу була запропонована інтерактивна гра на узагальнення отриманих знань. По закінченню студенти отримали інформаційні буклети про навчання в Інституті людини загалом, і зокрема, про кафедру соціальної педагогіки та соціальної роботи.

По закінченню заходу студенти Університетського коледжу задавали багато уточнюючих запитань і щодо майбутньої професійної діяльності, і щодо можливості продовження навчання після коледжу. CAM03611-min CAM03617-min CAM03621-min CAM03624-min