Тренінг “Впровадження корекційних програм для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї”.

За підтримки Міністерства соціальної політики України, Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 21-23 жовтня 2015 р. в рамках проекту «Посилення комплексного ґендерного підходу в контексті конфлікту в Україні» відбувся тренінг “Впровадження корекційних програм для осіб, які вчиняють насильство в сім’ї”.

У тренінгу взяли участь кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк О.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Пожидаєва О.В., доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Сорокіна О.А.

Під час тренінгу учасники знайомились з існуючими практиками роботи з особами, які вчинили насильство в сім’ї, формували навички роботи з психотерапевтичною групою, ділились своїм досвідом із колегами та обговорювали практичні шляхи включення корекційних програм у навчальні програми ВНЗ.

Тренери: Мустафаєв Геннадій, канд. психологічних наук, доцент.

Козуб Лідія, національний експерт з питань протидії домашньому насильству .

Сертифікат учасників вручала Наталія Федорович, Директор Департаменту сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми, Міністерство соціальної політики України;  Тетяна Медун, Національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

OBSEOBSE1-minOBSE2-min