Захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка» (17.06.24)

17 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка» здобувачів денної та заочної форми навчання. Захист відбувався дистанційно, з використанням платформи ZOOM. Робота екзаменаційної комісії розпочалась о 9-й годині відповідно до затвердженого графіка. На початку захисту з вітальним словом до бакалаврів звернулася голова екзаменаційної комісії Ірина САВЕЛЬЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальних технологій  факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

17.06.24 захист СП Фото 1

У складі екзаменаційної комісії працювали члени кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи:

Ольга ШВЕД – кандидат соціологічних  наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Олена ДЕНИСЮК – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Тетяна СПІРІНА – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Працювала секретарем комісії – викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Ірина НОХРІНА.

17.06.24 захист СП Фото2

17.06.24 захист СП Фото 3

Були представлені бакалаврські роботи на такі теми:

• Сучасні технології формування здорового способу життя у дітей.
  • Профілактика девіантної поведінки підлітків у закладах загальної середньої освіти.
  • Соціально-педагогічна робота з підлітками, схильними до агресивної поведінки.
  • Соціально-педагогічна робота з дітьми в умовах літнього оздоровлення.
  • Форми та методи профілактики домашнього насильства.
  • Гендерні стереотипи як чинники впливу на соціалізацію старшокласників.
  • Соціально-педагогічний супровід дітей із особливими освітніми потребами у закладі загальної середньої освіти.
  • Профілактика гендерно зумовленого насильства в умовах воєнного часу.
  • Профілактика булінгу в закладах загальної середньої освіти.
  • Соціальна профілактика делінквентної поведінки підлітків в умовах закладу загальної середньої освіти.

17.06.24 захист СП Фото 4

Результати проведеного захисту кваліфікаційних робіт засвідчили, що всі випускники виявили достатньо високий рівень компетентнісного зростання, фахових умінь та навичок з організації, проведення експериментальної роботи на бакалаврському рівні вищої освіти. Всі здобувачі освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота успішно захистили свої самостійні кваліфікаційні бакалаврські роботи.

Члени комісії привітали випускників з успішним захистом кваліфікаційних (бакалаврських) робіт та побажали їм  міцного здоров'я, миру, процвітання, нових досягнень, успіхів у кар'єрному зростанні, оптимізму, здійснення всіх задумів та планів. Висловили сподівання, що випускники продовжать своє професійне зростання та вступатимуть до магістратури за спеціальністю «Соціальна робота».