Атестаційний екзамен здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка» (10.06.24)

10 червня 2024 року відбувся атестаційний екзамен у студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 231 «Соціальна робота» освітньої програми «Соціальна педагогіка», денної та заочної форми навчання.

Фото 1 10.06.24

Традиційно атестаційний екзамен відкривала голова комісії Савельчук Ірина Борисівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

До складу атестаційної комісії входили:

голова екзаменаційної комісії –  Савельчук Ірина Борисівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.

члени екзаменаційної комісії:

Швед Ольга Володимирівна – кандидат соціологічних  наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Денисюк Олена Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Спіріна Тетяна Петрівна- кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

член екзаменаційної комісії (представник роботодавця) – Колобова Ярослава Валеріївна – директор Київського міського центру соціальних служб;

секретар екзаменаційної комісії – Нохріна Ірина Сергіївна, викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Фото 2 10.06.24

Голова комісії, Савельчук Ірина Борисівна, відзначила високий рівень підготовки студентів, зазначила, що підготовка й організація атестаційного екзамену забезпечувалася на високому рівні. Екзаменаційна комісія працювала кваліфіковано, узгоджено і чітко.  Випускники успішно проявили свою високу компетентність у галузі  соціальна робота, що було підтверджено їх успішним складанням екзамену.

Фото 3 10.06.24

Члени екзаменаційної комісії привітали випускників з успішним складанням екзамену, побажали їм миру, віри в себе і свої сили, успіхів у особистому та професійному житті. Висловили сподівання, що випускники продовжать своє професійне зростання та вступатимуть до магістратури за спеціальністю «Соціальна робота».