Звітна конференція з виробничої (дослідницької) практики для здобувачів 4 року навчання ОП «Соціальна педагогіка» (група СПб-1-20-4.0д) (18.05.24)

18 травня 2024 року відбулась звітна конференція з виробничої (дослідницької) практики для здобувачів 4 року навчання (група СПБ-1-20-4.0д) освітньої програми «Соціальна педагогіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання.

Практика проходила з  22 квітня 2024 року по 18 травня 2024 року. Студенти мали можливість обрати базу практики відповідно тематики бакалаврської роботи: НВК №30 "ЕКОНАД" (спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов) м. Києва та Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови (лист-клопотання).

Відповідальна за проведення практики від кафедри Олена ДЕНИСЮК, гарант ОП «Соціальна педагогіка» кандидат педагогічних наук, доцент під час зустрічі звернула увагу на виконанні завдань практики, готовності студентів до проходження передзахисту кваліфікаційних робіт.

Студенти презентували результати дослідження з обраної актуальної соціально-педагогічної проблеми, розроблені методичні рекомендації за результатами проведеного опитування, наочний матеріал практичного спрямування, загальні висновки.